Saites

Lepojamies

Pateicība par atbalstošas un iekļaujošas vides veidošanu

Rīgas 5. internātpamatskola – attīstības centrs saņēma Latvijas Autisma apvienības pateicību par atbalstošas un iekļaujošas vides veidošanu skolēniem ar autiskā spektra traucējumiem.


Balva "Skolas lepnums"

2017. gada 26. oktobrī Rīgas 5. internātpamatskola - attīstības centrs svinēja 45 gadu pastāvēšanas jubileju.

Sakarā ar skolas jubileju, tika iedibināta jauna nominācija "Skolas lepnums". Šai nominācijai ikviens skolas darbinieks varēja izvirzīt jebkuru savu kolēģi. Balvā nominanti saņēma sudraba nozīmīti ar skolas logo.

Kā goda balvu "Skolas lepnums" saņēma bijušais skolas direktors Ilmārs Visvaldis Kalniņš, bijušās ilggadīgās skolas direktora vietnieces izglītības jomā Dina Krocāne un Līga Ozoliņa.

No kolēģu vidu nominācijai "Skolas lepnums" tika izvirzīti un balvu saņēma:

skolotāja Anda Strazdiņa

skolotāja Ausma Anna Mieze

skolotāja Ina Gruzdiņa

skolotāja Diāna Reke

sociālā aprūpētāja Iveta Vinogradova

pavāre Regīna Marčuka

ēkas dežurante Valentīna Dubra

direktora vietniece izglītības jomā Madara Ančereviča

direktore Iluta Vilnīte


Rīgas pašvaldības balva „Zelta pildspalva”

2016. gada 10. oktobrī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs pasniedza balvas „Zelta pildspalvas” Rīgas labākajiem skolotājiem.

Arī mūsu skolas speciālās izglītības skolotāja Ausma Anna Mieze saņēma balvu “Zelta pildspalva” par radošu, inovatīvu un profesionālu pedagoģisko darbu, kā arī par ieguldījumu skolēnu izglītošanā un audzināšanā.

Lepojamies!


Balva „Rīgas gada sporta skolotājs”

Lai popularizētu sporta skolotāju prestižu un atpazīstamību sabiedrībā, kā arī godinātu labākos skolotājus, Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu 2016.gadā pirmo reizi organizēja konkursu „Rīgas gada sporta skolotājs”.

Žūrija klātienē vērtēja sporta skolotāja vadītu mācību stundu, kurā atbilstoši mūsdienu skolēnu vēlmēm un interesēm bija jādemonstrē mūsdienīgus, bērnus interesējošus elementus sporta aktivitātēs, kā arī prasmi novadīt radošu un aizraujošu mācību stundu.

Konkursa laureātu balvu ieguva arī mūsu skolas Stokholmas ielas 26 filiāles sporta skolotājs Jurģis Rinmanis.

Lepojamies!


Māra Anna Šmite ir māksliniece grāmatai!

Ļoti liels prieks par mūsu skolas skolnieci Māru Annu Šmiti, kura ir grāmatas “Zuma un bitēna piedzīvojumi” māksliniece.

Māra Anna ir uzzīmējusi brīnišķīgas ilustrācijas grāmatai, kas ir izdota jauno autoru izdevniecībā “iespēju grāmata” 2015. gadā.

Lepojamies!


Latvijas Gada balva sportā 2005

Gada balva sportā ir apbalvojums, ko ik gadu pasniedz labākajiem Latvijas sportistiem, komandām, treneriem un citiem sporta jomā panākumiem bagātiem cilvēkiem. Slāvu ielas filiāles sporta skolotāja Astra Kurme ieguva pirmā Latvijas konkursa "Gada sporta skolotājs" balvu.

Skolotāja Astra Kurme atzīst, ka balvas saņemšana ir ļoti augsts viņas darba novērtējums.

Lepojamies!


Tituls "Mans skolotājs"

2005. gadā Rimi Latvija organizēja konkursu "Mans skolotājs", kurā mūsu skolotāja Astrīda Strauta ieguva titulu "Mans skolotājs" Rīgā.

Lepojamies!


© Mārcis Galiņš 2013.