Saites

Pasākumi

“Zaļais nags”

Nu jau par jauku tradīciju Rīgas 5. pamatskolā - attīstības centrā izveidojies pasākums “Zaļais nags”. Arī šogad 8. oktobrī, pateicoties sporta skolotājas Diānas Kuzinas iniciatīvai un jaunsargu organizatoriskai iesaistei, varēja norisināties šis aktīvās laika pavadīšanas pasākums.

Par pasākuma galveno mērķi uzskatāma skolēnu patriotisma, biedriskuma un drošsirdības audzināšana, kas mūsdienās ir ļoti svarīga.

Līdztekus šim – skolēni attīsta savas fiziskās spējas un disciplīnu, saliedē klasi, pārbauda katra izturību un spēju sadarboties. Attīsta prasmi palīdzēt citiem.

Pasākuma norises ietvaros dalībnieki tiek sadalīti grupās, katrai grupai jaunsargi sagatavojuši desmit uzdevumus, kurus skolēni ar lielu degsmi un iniciatīvu arī centās izpildīt. Uzdevumi bija rūpīgi pārdomāti un sagatavoti atbilstoši bērnu vecumam un fiziskajām spējām.

To, ka pasākums visiem patika un bija izdevies, pierādīja arī dalībnieku pozitīvās atsauksmes.

Pēc uzdevumu izpildīšanas grupas devās pie kopīga ugunskura, kur skolēniem bija iespēja nobaudīt pašu ceptās gardās desiņas.

Sakām lielu PALDIES jaunsargu vadītājam Jānim Eglem un viņa komandai, kā arī pasākuma organizatorei - sporta skolotājai Diānai Kuzinai par ieguldīto darbu pasākuma tapšanā un veiksmīgā norisē!

Plašāks ieskats pievienotajā foto galerijā.© Mārcis Galiņš 2013.